Dzisiejszy Bieg Wisły miałem biec w I zakresie, taki był plan 😉 ale jak niektórzy wiedzą rzadko się ich trzymam 😉 no i wyszedł drugi zakres :) a wszystko przez rozgrzewkę jaką zrobiliśmy z Tomkiem, czyli 4,5km (trasa: ZOO - start - ZOO - start) :) biegło nam się lekko, więc już nie chciało nam się tego zmieniać :) trasa bardzo fajna, super widoki na Stare Miasto, specjalnie zbudowana kładka na Wiśle przy Porcie Praskim, bardzo ładny medal (to specjalnie dla osoby, która twierdzi, że je lubię - ciekawe czy to przeczyta) 😜 po biegu jeszcze 2km w bardzo spokojnym tempie (tutaj już się pilnowaliśmy) - łącznie prawie 17km :)
Wraz z organizatorami biegu "Ursus Biega" mam przyjemność zaprosić Was do udziału w konkursie, gdzie zwycięzca otrzyma pakiet startowy na tegoroczną edycją imprezy. 24 kwietnia o godz. 13:00 startuję w 33 Biegu Ulicznym Memoriał Winanda Osińskiego w Szczecinku (10km). Waszym zadaniem będzie wytypowanie czasu jaki osiągnę na mecie. Wygrywa osoba, która poda w komentarzu pod postem na Facebooku wynik najbliższy prawdy. Czas na wpisywanie swoich typów macie do startu biegu (24/04/2016 godz.13:00). Powodzenia :) ściągawka: życiówka z zawodów na 10km - 45:50 (Bieg Niepodległości 2015) pierwsze 10km podczas 11.PZU Półmaratonu Warszawskiego - 42:32 10km pokonane ma treningu "steady run" - 42:16 trasa 33 Bieg Uliczny Memoriał Winanda Osińskiego profil trasy
Komentarze
Prześlij komentarz